< Όλα τα θέματα

Iερά οδός – αποψίλωση

Στην Iερά οδό στο σημείο πριν το φανάρι που δεν υπάρχει πεζοδρόμιο , είναι γεμάτο ξερόχορτα, εστία κινδύνου πρόκλησης πυρκαγιάς και όχι μόνο ,είναι και εστία ρύπανσης, εμπόδιο ορατότητας για οδηγούς κλπ..καλά οι πεζοί ούτως ή άλλως δεν τους υπολογίζει κανείς , είναι καταδικασμένοι ..

Προσθέστε το σχόλιό σας Εάν θέλετε να καταχωρίσετε νέο αίτημα πατήστε εδώ

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

FEEDBACK