< Όλα τα θέματα

Όλοι οι δρόμοι χάλια, βρωμιά και σκουπίδια παντού.

Η κατάσταση ειναι αφόρητη στην πόλη του Δάσους Χαϊδαρίου και στο υπόλοιπο Χαϊδάρι. Βρωμιά, ακαταστασία, σκυλιά αδέσποτα, στην οδό Μπουμπουλίνας υπάρχει εν σπίτι που έχουν πεθάνει όλοι και έχει εγκαταλειφθεί, δεν ξέρουμε τι γίνεται μέσα. Δεν υπάρχει άνθρωπος να κοιτάξει τη πόλη που ζούμε και αγαπήσαμε όλοι. Λυπάμαι ..κάντε κατή, φτιάξτε την πόλη μας ΞΑΝΑ.

Προσθέστε το σχόλιό σας Εάν θέλετε να καταχωρίσετε νέο αίτημα πατήστε εδώ

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

FEEDBACK