< Όλα τα θέματα

Χαμηλός φωτισμός από κολόνα ΔΕΗ

Στην οδό Στρατάρχου Αλεξάνδρου Παπάγου στην Γρηγορούσα, υπάρχει μια κολόνα της ΔΕΗ με πολύ χαμηλό φωτισμό! Αν μπορείτε είτε αφαιρέστε το καπάκι που υπάρχει που με τα χρόνια έχει ξεθωριάσει και δεν βγάζει επαρκή φωτισμό η αντικαταστήστε την λάμπα με μια περισσότερης ισχύος σε φωτισμό.

Προσθέστε το σχόλιό σας Εάν θέλετε να καταχωρίσετε νέο αίτημα πατήστε εδώ

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

FEEDBACK