< Όλα τα θέματα

Φωτισμός οδού Βορείου Ελλάδος Σκαραμαγκάς

Οι λάμπες στις κολώνες της οδού Βορείου Ελλάδος στη συνοικία Σκαραμαγκά δεν ανάβουν εδώ και καιρό! Παρακαλώ πολύ να γίνει κάτι γι’αυτό διότι ο δρόμος είναι πολύ σκοτεινός!!
Ευχαριστώ
Βαφειάδης Γιάννης

Προσθέστε το σχόλιό σας Εάν θέλετε να καταχωρίσετε νέο αίτημα πατήστε εδώ

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

FEEDBACK