< Όλα τα θέματα

Φωτισμός δρόμου στην οδό Αφροδίτης 25

Δεν ανάβει η λάμπα στην κολόνα της ΔΕΗ, στην οδό Αφροδίτης 25, περίπου εδώ και 5 μήνες.

Προσθέστε το σχόλιό σας Εάν θέλετε να καταχωρίσετε νέο αίτημα πατήστε εδώ

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

FEEDBACK