< Όλα τα θέματα

ΤΡΙΤΟΚΟΣΜΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΑ – ΟΓΚΩΔΗ ΚΑΙ ΜΠΑΖΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΟ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ

Σάββατο, ωρα 09.00 , 24/9/2016
1η φωτο Γωνία Σάμου και Στρ. Καραϊσκάκη, ξέχειλοι κάδοι και απορρίμματα πανω στο πεζοδρόμιο -μάλλον γλίτσα
2η φωτο αριστερά της διασταύρωσης, πλανόδιο εμπόριο -φαίνεται στη φωτό η μαύρη σκηνη-τσαντήρι στο βάθος, παράνομη στάθμευση -ξέχειλοι κάδοι
3η φωτό οι επόμενοι κάδοι στη στάση του λεωφορείου απέναντι από την οδό Ακρίτα, ογκώδη πεταμένα παντού, κλείνουν το πεζοδρόμιο και τα σκαλάκια, ξέχειλοι κάδοι,
4η και 5η φωτο η γωνία στο 12 Νηπιαγωγείο γωνία Σχου Γιαννούλη και Λακωνίας -μπαζα, αγκώδη, κλαδέματα και ξέχειλοι κάδοι
η Σχου Γιαννούλη είναι πρώτη παράλληλος της Στρ. Καραισκάκη , ένα οικοδομικό τεράγωνο τη χωρίζει από τη διασταύρωση Σάμου κ Στρ. Καραϊσκάκη
Α και πριν μας πουν ότι δεν έχουν προσωπικό, στη ΔΙΑΥΓΕΙΑ μισθοδοσία αυγουστου 2016 μέτρησα πάνω από 80 εργάτες καθαριότητας-οδηγούς( δεν λέω για επόπτες )
και το ανοικτό φορτηγό για τα ογκώδη το είδα εν λειτουργία τη Τρίτη 20/9 η Δευτέρα 19/9
Κε Ντηνιακέ η κατάσταση είναι οριακή , κινδυνεύουν ζωές δεν έχουμε που να σταθούμε , πρεπει να αλλάξει η κατάσταση αμέσως , να βρεθούν λύσεις όχι μονο συζητήσεις στο δημοτικό συμβούλιο –εργα υπερ των δημοτών όχι απραξια προς συντηρηση της νομενκλατούρας
κε Βαρυτιμιάδη και κε Δαουάχερ εκεί μένετε, δεν τα βλέπετε;;
κε Χουδελούδη εκεί κάνετε βόλτα κάθε Σάββατο και Κυριακή δεν τα βλέπετε;;

Προσθέστε το σχόλιό σας Εάν θέλετε να καταχωρίσετε νέο αίτημα πατήστε εδώ

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

FEEDBACK