< Όλα τα θέματα

Συσσωρευμένη καύσιμη ύλη – ανεξέλεγκτη χωματερή δίπλα στο δάσος, απέναντι από Μονή Δαφνίου.

Σας ενημερώνω ότι στην εθνική οδό Ε08, Λεωφόρο Αθηνών Κορίνθου, δήμος Χαϊδαρίου, μετά το νούμερο 400 περίπου και στο ρεύμα προς Κόρινθο, υπάρχουν συσσωρευμένα ογκώδη αντικείμενα – απόβλητα.

Ξυλεία, παλαιά έπιπλα, χημικά και πλαστικά, παλέτες, κουβέρτες όπως και ΑΕΚΚ. Καθημερινά απορρίπτουν κάποιοι στο σημείο και έχει δημιουργηθεί ανεξέλεγκτη χωματερή ακριβώς δίπλα στην λεωφόρο αλλά και μέσα στο δάσος .

Οι συνημμένες φωτογραφίες είναι από το Σάββατο 15/6/2019.

Παρακαλώ για τις ενέργειές σας για απομάκρυνση των συσσωρευμένων σκουπιδιών-αποβλήτων αλλά και αστυνόμευση-συνεχείς ελέγχους ώστε να αποτραπεί η παράνομη απόρριψη.

Χαϊδάρι 15/6/2019

Προσθέστε το σχόλιό σας Εάν θέλετε να καταχωρίσετε νέο αίτημα πατήστε εδώ

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

FEEDBACK