< Όλα τα θέματα

Στέγη Πολιτισμού Δάσους (Γ.Παπανδρέου και Ρ.Φεραίου) -παραμελημένος χώρος

Ο χώρος που φιλοξενεί παιδάκια (και όχι μόνο) για τις πολιτιστικές και εκπαιδευτικές δραστηριότητες των δημοτών θα έπρεπε να είναι πιο προσεγμένος. Το κτήριο μοιάζει με εγκαταλελειμμένο, δεν έχει καν ταμπέλα στην είσοδο για να κατατοπιστεί κάποιος, ούτε στα κουδούνια γραμμένο κάτι, ανεβαίνεις σκαλιά και ψάχνεις να δεις αν μπήκες στο σωστό κτήριο.
Μακάρι η αίθουσα να ομορφύνει, να καθαρίζεται όπως πρέπει και να υπάρχει θέρμανση κατά τη διάρκεια του χειμώνα, κάτι που δεν υπήρχε τα προηγούμενα χρόνια, για να μην απωθεί τους δημότες απο το να συμμετέχουν οι ίδιοι και τα παιδιά τους στα παρεχόμενα μαθήματα.

Προσθέστε το σχόλιό σας Εάν θέλετε να καταχωρίσετε νέο αίτημα πατήστε εδώ

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

FEEDBACK