< Όλα τα θέματα

Σκουπίδια-εγκαταλειμμένα οχήματα-παράνομη στάθμευση-ΤΙ BOMBAH -ΤΙ ΧΑΙΔΑΡΙ

Στην Ηρώων Πολυτεχνείου και στη Σωκράτους οι επισυναπτόμενες φωτογραφίες δείχνουν πως το πεζοδρόμιο του 1ου Δημοτικού έχει μεταβληθεί σε χωματερή. Τα παιδιά σας δεν πάνε σ’αυτό το σχολείο κύριοι της δημοτικής αρχής, κυρίες και κύριοι υπάλληλοι; τα εγκαταλελειμμένα οχήματα δύο (2) απέναντι από το σχολείο ;;
Άθλια η πόλη μας -ευθύνες υπάρχουν- ο προϊστάμενος καθαριότητας είναι υπεύθυνος καθόλα και τόπο-ο αντιδήμαρχος Χουδελούδης επίσης, ο επόπτης καθαριότητας τι βλέπει ; όλα καλά; όπως και ο συνήγορος του πολίτη.
Ευχαριστούμε για την αθλιότητα, επειδή γεννηθήκατε σε τσαντιρομαχαλάδες , πρέπει εμείς οι αστοί ( ΠΟΥ ΜΑΘΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΟΥΠΙΔΑΚΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑ ΤΑ ΦΕΡΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΤΣΕΠΟΥΛΑ ΜΑΣ ) ναι κύριες και κύριοι έτσι ανατραφήκαμε εμείς από τους γονιούς μας γι’ αυτό το Χαϊδάρι ήταν υπόδειγμα όχι να πετάμε στο δρόμο να υπομένουμε εσάς και τα χούια σας;;

Προσθέστε το σχόλιό σας Εάν θέλετε να καταχωρίσετε νέο αίτημα πατήστε εδώ

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

FEEDBACK