< Όλα τα θέματα

Σκουπίδια απειλούν τη δημόσια υγιεινή

Αντιμετωπίζουμε σοβαρό πρόβλημα με την έλλειψη υπηρεσιών καθαριότητας του Δήμου, τα οχήματα περισυλλογής δεν περνάνε τακτικά και έτσι όλοι οι κάδοι και τα πεταμένα σκουπίδια αποτελούν εστίες μόλυνσης. Στις εικόνες παρακάτω, θα δείτε κάδους ξεχειλισμένους από σκουπίδια και σκουπίδια σκορπισμένα στο δρόμο και στα πεζοδρόμια. Η κατάσταση είναι αφόρητη από τη δυσοσμία αλλά και πολύ επικίνδυνη για την υγεία μας. Αναγκαζόμαστε να καθαρίζουμε μόνοι μας τους δρόμους και να απολυμαίνουμε τους κάδους. Σας παραθέτω φωτογραφίες από Ανεξαρτησίας & Κορυτσάς γωνία.

Προσθέστε το σχόλιό σας Εάν θέλετε να καταχωρίσετε νέο αίτημα πατήστε εδώ

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

FEEDBACK