< Όλα τα θέματα

Σε πλήρη εγκατάλειψη η πλατεία στα κουνέλια !

Απο τα μέσα Αυγούστου η πλατεία στα κουνέλια είναι σε άθλια κατάσταση. Παντού σκουπίδια, σπασμένα γυαλία στην στάση δίπλα στο τρίτο γυμνάσιο και ελλιπής φωτισμός καθώς οι λάμπες στα φώτα έχουν καεί και δεν έχουν αντικατασταθεί. Έχουμε απευθυνθεί στο Δήμο αλλα δε φαίνεται να ενδιαφέρεται κανείς.

Προσθέστε το σχόλιό σας Εάν θέλετε να καταχωρίσετε νέο αίτημα πατήστε εδώ

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

FEEDBACK