< Όλα τα θέματα

Σήμα Stop επί της Δρομοκαίτη που δεν φαίνεται καν!!!!

Επι των οδών Κολοκοτρώνη & Δρομοκαιτη στην περιοχή Αστυθέα, υπάρχει πινακίδα Stop η οποία δεν φαίνεται καν, έχει σβηστεί τελείως!! Παρακαλώ να αλλαχτεί άμεσα, υπάρχε κίνδυνος ατυχήματος!

Προσθέστε το σχόλιό σας Εάν θέλετε να καταχωρίσετε νέο αίτημα πατήστε εδώ

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

FEEDBACK