< Όλα τα θέματα

Πρόβλημα στο οδόστρωμα στην οδό Παύλου Μελά.

Στην οδό Παύλου Μελά  23, υπάρχει σοβαρό πρόβλημα από λιμνάζοντα νερά κάτω από κάδους απορριμάτων. Η δυσοσμία είναι έντονη διότι κάτω από τούς κάδους μαζεύονται νερά μαζί με απορρίμματα, έτσι έχει δημιουργηθεί γλίτσα με αποτέλεσμα να είναι επικίνδυνη για πεζούς και αυτοκίνητα. Πρόβλημα επίσης έχουν και τα γύρω σπίτια από την δυσοσμία και τα κουνούπια.
Παρακαλούμε όπως επιλυθεί άμεσα λόγω της σοβαρότητας του.

Προσθέστε το σχόλιό σας Εάν θέλετε να καταχωρίσετε νέο αίτημα πατήστε εδώ

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

FEEDBACK