< Όλα τα θέματα

Πρόβλημα με τα λεωφορεία

Χθες το βράδυ για μία ακόμα φορά το το λεωφορείο 803 που ερχόταν από τον Πειραιά κόλλησε πάνω στην Καραϊσκάκη στην στροφή με Πλαστήρα καθώς ασυνείδητος οδηγός είχε παρκάρει στη γωνία Πλαστήρα με Καραϊσκάκη.  Αποτέλεσμα όλων αυτών ήταν να δημιουργηθεί μία τεράστια ουρά αυτοκινήτων με πολλά νεύρα. Τα ειδικά πλαστικά που έχουν τοποθετηθεί είναι διαλυμένα. Ο δήμος μπορεί να κάνει κάτι για αυτή την κατάσταση.  Ας τοποθετηθούν μεταλλικά κολονάκια για να μην μπορούν να πάθουν ζημιά. Είναι πράγματι κρίμα. Το ίδιο ισχύει στη Σάμου από όπου κατεβαίνει το ίδιο λεωφορείο αλλα και στην γωνία της Δαβάκη.  Κάντε κάτι. Αφού δεν υπάρχει παιδεία από τους οδηγούς ας γίνει κάτι. Η κυκλοφορία εμποδίζεται και στην Καραϊσκάκη. Ας ληφθούν μέτρα επιτέλους!

Προσθέστε το σχόλιό σας Εάν θέλετε να καταχωρίσετε νέο αίτημα πατήστε εδώ

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

FEEDBACK