< Όλα τα θέματα

Πλατεία που έχει μετατραπεί σε parking

Η εγκατάλειψη των χώρων πρασίνου είναι πρωτοφανής! Έχουν μετατρέψει την πλατεία σε parking αυτοκίνητων και εδώ και  δυο χρόνια κανείς δεν ενδιαφέρεται να αποσύρει το εγκαταλελειμμένο φορτηγό από την πλατεία. Επίσης παρκάρουν και  αλλά αμάξια ως χώρο στάθμευσης κάθε μέρα. Δεν μπορώ να καταλάβω την αδιαφορία και  την απάθεια της δημοτικής αρχής στην εγκατάλειψη των χώρων πρασίνου.

Προσθέστε το σχόλιό σας Εάν θέλετε να καταχωρίσετε νέο αίτημα πατήστε εδώ

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

FEEDBACK