< Όλα τα θέματα

Πεσμένη οδοσήμανση κ.ο.κ σε συμβολή οδών, κύνδυνος πρόκλησης ατυχήματος!!

Στην συμβολή των οδών Ικάρων και Φαβιέρου υπάρχει πεσμένο στο πεζοδρόμιο σήμα P-2 (STOP),
εδώ και πάνω απο 1 χρόνο και υπάρχει μεγάλος κύνδυνος πρόκλησης ατυχήματος διοτι τα οχήματα που διασχίζουν την οδό ΙΚΑΡΩΝ όπου και λέιπει το σήμα πρεπει να σταματούν στο P-2 (STOP) να ελέγχουν διότι βγαίνουν στην οδό ΦΑΒΙΕΡΟΥ που είναι δρόμος προτεραιότητας!!
ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΕΣΗ ΛΥΣΗ ΤΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ, ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΜΕΣΗ ΕΠΑΝΑΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΤΟΥ ΕΝ ΛΟΓΩ ΣΗΜΑΤΟΣ!!!

Προσθέστε το σχόλιό σας Εάν θέλετε να καταχωρίσετε νέο αίτημα πατήστε εδώ

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

FEEDBACK