< Όλα τα θέματα

Πεζόδρομος Κερασούντος

Ο πεζόδρομος της Κερασούντος σε λίγο θα θέλει φανάρι. Σταθμευμένα αυτοκίνητα υπάρχουν σε όλο το μήκος της (δυσκολευόμαστε ακόμα και να παρκάρουμε – ξεπαρκάρουμε τα Ι.Χ. μας από τα γκαράζ μας) και πολύ συχνή διέλευση αυτοκίνητων. Η πινακίδα στην Σάμου δεν φαίνεται καλά, έχει στραβώσει. Τέλος, σπάνε και οι πλάκες του πεζόδρομου και δημιουργούν θόρυβο.

Προσθέστε το σχόλιό σας Εάν θέλετε να καταχωρίσετε νέο αίτημα πατήστε εδώ

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

FEEDBACK