< Όλα τα θέματα

Πεζόδρομος/πλατεία Ιερού Λόχου μέσα στα νερά και χώματα από την περσινή πλημμύρα.

Στην Ιερού Λόχου από την περσινή πλημμύρα υπάρχουν λάσπες και χώματα που μεταφέρθηκαν χωρίς κανένας να κάνει έναν καθαρισμό. Επίσης μια σπασμένη λάμπα από κολόνα φωτισμού παρατημένη στο παρτέρι και επικίνδυνη για τραυματισμό των παιδιών που παίζουν και κινούνται εκεί. Ένας χρόνος χωρίς να ιδρώσει το αυτί κανενός με κίνδυνο μολύνσεων.
Σας παραθέτω φωτογραφίες που αποδεικνύουν την εγκατάλειψη.

 

Προσθέστε το σχόλιό σας Εάν θέλετε να καταχωρίσετε νέο αίτημα πατήστε εδώ

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

FEEDBACK