< Όλα τα θέματα

Πεζοδρόμια για ΑμεΑ

Βλέποντας στον δρόμο κάποιους ανθρώπους με μειωμένη έως καθόλου όραση να περπατούν ανάμεσα από εμπόδια στα ανύπαρκτα πεζοδρόμια με συνέπεια να περπατούν στον δρόμο νιώθω αγανάκτηση εν έτει 2018 να είμαστε τόσο υποανάπτυκτοι! Η πρόταση μου είναι να ανακοινώσει ο δήμος τα άτομα αυτά να προσέλθουν να δηλώσουν την κατοικία τους (οδό και αριθμό) και τουλάχιστον στην οδό τους μέχρι ένα κεντρικό σημείο στο οποίο κινούνται καθημερινά να φτιαχτούν πεζοδρόμια για ΑμεΑ. Δείξτε ευαισθησία στο θέμα πιστεύω πως είναι πολύ σοβαρό.

Προσθέστε το σχόλιό σας Εάν θέλετε να καταχωρίσετε νέο αίτημα πατήστε εδώ

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

FEEDBACK