< Όλα τα θέματα

ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ ΜΕ ΞΗΛΩΜΕΝΕΣ ΠΛΑΚΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΔΕΣΠΟΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΟ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΙΝΑΣ!!!! ΔΑΣΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΙΝΑΣ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΟ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ΠΉΓΑ ΣΤΑ CAMP ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΟΤΙ ΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ ΠΟΥ ΟΔΗΓΕΙ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΞΗΛΩΜΕΝΟ ΚΑΙ ΓΕΜΑΤΟ ΠΛΑΚΕΣ ΚΑΙ ΧΩΜΑΤΑ ΉΔΗ ΕΠΕΣΑ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΚΑΘΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΚΕΙ. ΕΤΣΙ ΟΛΟΙ ΚΑΤΕΒΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΕΡΠΑΤΑΜΕ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΚΙΝΔΥΝΕΥΟΝΤΑΣ ΑΠΟ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΠΟΥ ΔΙΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ ΠΡΟΣ ΤΟ ΔΑΣΟΣ. ΕΝΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΟΛΛΑ ΑΔΕΣΠΟΤΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΦΡΟΝΤΙΖΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΔΙΝΩΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΦΑΓΗΤΟ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΒΡΩΜΙΚΑ ΚΑΙ ΑΝΕΜΒΟΛΙΑΣΤΑ- ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΦΡΟΝΤΙΣΕΤΕ ΝΑ ΦΤΙΑΧΤΕΙ ΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΘΟΥΝ ΤΑ ΑΔΕΣΠΟΤΑ ΠΟΥ ΓΑΥΓΙΖΟΥΝ ΣΥΝΕΧΩΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΤΥΧΗΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΟΥ ΕΣΠΑΣΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΠΗΓΑΙΝΩΝΤΑΣ ΣΤΑ CAMP. NOMIZΩ Η ΜΗΤΕΡΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΗΝΥΣΗ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΥΓΚΡΑΤΗΣΑΜΕ ΕΜΕΙΣ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ ΛΥΣΗ ΑΜΕΣΑ!!!! ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΗΜΟΣΙΑ ΥΓΕΙΑ ! ΚΑΙ ΤΑ ΑΔΕΣΠΟΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ!

1 σχόλιο

  • Ο/Η labrini λέει:

    Είμαστε 3 βράδια ξάγρυπνοι από τα σκυλιά, έλεος γαβγίζουν συνέχεια, κάντε κάτι….

Προσθέστε το σχόλιό σας Εάν θέλετε να καταχωρίσετε νέο αίτημα πατήστε εδώ

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

FEEDBACK