< Όλα τα θέματα

Παρεμπόδιση κυκλοφορίας οχημάτων

Στην οδό Γεωργίου Παπανδρέου στο Δάσος, δρόμος διπλής κατεύθυνσης , πολλά παράνομα σταθμευμένα αυτοκίνητα τα οποία δυσκολεύουν και κάνουν επικίνδυνη τη κυκλοφορία. Επίσης σε πολλές περιπτώσεις παρεμποδίζουν την ορατότητα των οδηγών που από κάθετους δρόμους βγαίνουν προς την οδό Παπανδρέου .

1 σχόλιο

  • Ο/Η Κωστας λέει:

    Τι θα γίνει με αυτή την κατάσταση? πρεπει να βρεθεί μια λύση.Iσως πρέπει να μονοδρομηθει.

Προσθέστε το σχόλιό σας Εάν θέλετε να καταχωρίσετε νέο αίτημα πατήστε εδώ

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

FEEDBACK