< Όλα τα θέματα

Παράνομη στάθμευση αυτοκινήτων έμπροσθεν του 3ου Δημ. Σχολείου.

‘Εμπροσθεν του 3ου Δημ. Σχολείου επί της οδού Κορυτσάς δημιουργείται ένα πλάτωμα το οποίο καταλαμβάνεται επι μονίμου βάσεως απο διπλή σειρά οχημάτων παρκαρισμένα κάθετα, συνεπώς εμποδίζεται η κυκλοφορία των άλλων οχημάτων μιας και ο δρόμος είναι διπλής κατεύθυνσης, με αποτέλεσμα να κινδυνεύουν οι διερχόμενοι πεζοί , αθλητές, μαθητές αλλά και οι μόνιμοι κάτοικοι.

1 σχόλιο

  • Ο/Η χιπ λέει:

    χρόνιο πρόβλημα… πρέπει κάτι να γίνει!!!
    ίσως μια διαμόρφωση (παρτέρι), ώστε να μειωθεί το «πλάτωμα» μπροστά από το σχολείο.

Προσθέστε το σχόλιό σας Εάν θέλετε να καταχωρίσετε νέο αίτημα πατήστε εδώ

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

FEEDBACK