< Όλα τα θέματα

Παντού σκουπίδια ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ-ΦΙΛΟΠΑΠΠΟΥ-ΕΠΑΥΛΕΩΣ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΕΩΣ

Ο δήμος μας καλεί τους ιδιοκτήτες οικοπέδων για αποψίλωση αλλά τα πεζοδρόμια που ανήκουν στη νομή και κατοχή του δήμου είναι μέσα στα σκουπίδια. Μια μικρή βόλτα από το 7ο δημοτικό σχολειό (πόσο προσέχει τα παιδιά μας -συγχαρητήρια στον προϊστάμενο καθαριότητας -τέσσερεις κάδοι στο σχολείο  και οι σακούλες και κλαδέματα και χύδην απέξω), πέρασα απέναντι στη Φιλοπάππου μέχρι το Δημαρχείο , μέσα σε 100 μέτρα αυτή η αθλιότητα.
Ο φίλος που με συνόδευε και σκόπευε να νοικιάσει στο Χαϊδάρι , αναθεώρησε αμέσως, ούτε να μας ξαναδεί , λέει να ψάξει στην Αγία Βαρβάρα ή στο Περιστέρι.
Στο καλό φίλε μου και εμείς θα σε ακολουθήσουμε , τα σκουπίδια ας μείνουν με τα σκουπίδια , είναι θέμα επιλογής το πως ορίζεις την αξία σου, είσαι αυτό που επιλέγεις.

Προσθέστε το σχόλιό σας Εάν θέλετε να καταχωρίσετε νέο αίτημα πατήστε εδώ

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

FEEDBACK