< Όλα τα θέματα

Παλιά φρεάτια χωρίς καπάκια στον πεζόδρομο του Δάσους.

Ακάλυπτα παλιά φρεάτια στον πεζόδρομο του Δάσους στην συμβολή των οδών Γ. Παπανδρέου και Ηρώων Πολυτεχνείου ( όπως βγαίνεις απο την ηρώων Πολυτεχνείου στο αριστερό χέρι επάνω στο πεζοδρόμιο).
Ο κίνδυνος για ατύχημα πεζών μεγάλος διότι εκει έχουμε έλλειψη φωτισμού και η κίνηση στις ώρες αιχμής αυξημένος. Έχουμε ενημερώσει τον Δήμο αλλά δυστυχώς μέχρι τώρα δεν έχει γίνει τίποτα.
Παρακαλούμε για την άμεση αποκατάσταση των οπών των φρεατίων.

Προσθέστε το σχόλιό σας Εάν θέλετε να καταχωρίσετε νέο αίτημα πατήστε εδώ

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

FEEDBACK