< Όλα τα θέματα

Παιδική χαρά επί των οδών Ελπίδος και Σπάρτης

Καλησπέρα σας!! Υπάρχει μια παιδική χαρά επί των οδών Ελπίδος και Σπάρτης η οποία μόνο καθαρίζεται κάποιες φορές αλλά δεν συντηρείται και δυστυχώς δεν λειτουργεί!! Δεν ξέρω μήπως για κάποιο λόγο θεωρείται ακατάλληλη διαφορετικά αν είναι απλώς εγκαταλελειμμένη είναι πολύ κρίμα!!!

Προσθέστε το σχόλιό σας Εάν θέλετε να καταχωρίσετε νέο αίτημα πατήστε εδώ

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

FEEDBACK