< Όλα τα θέματα

Ο πεζόδρομος του Δάσους έχει γίνει πάρκινγκ για οχήματα

Έχουμε περάσει ξανά αυτό το θέμα και δυστυχώς η δημοτική Αρχή δεν μας έλαβε υπόψη της. O πεζοδρομος είναι για τους πεζούς και δεν είναι πάρκιγκ για τα οχήματα των επισκεπτών.

Στην φώτο βλέπουμε ανοικτή την μπάρα Σάββατο βράδυ και όχι μόνο και μέσα παρκαρισμενα οχήματα. Παρακαλούμε οπως λυθεί το σοβαρό Αυτό θέμα…

Προσθέστε το σχόλιό σας Εάν θέλετε να καταχωρίσετε νέο αίτημα πατήστε εδώ

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

FEEDBACK