< Όλα τα θέματα

Ο δρόμος για το σπίτι… σχεδόν αδιάβατος!

Θέση Γρηγορούσα… Αγιος Νεκτάριος… Πάροδος Φιλίππου Α & Β.
Χωματόδρομος, Λάσπες, τεράστιες λακκούβες, ΧΩΡΙΣ πεζοδρόμια και ΣΗΜΑΝΣΗ.

Δεν μας βρίσκει ούτε ο ταχυδρόμος… κοντεύουμε 10ετία να παρακαλάμε τον Δήμο. Ούτε ταμπέλες με το όνομα των οδών. Ούτε σήμανση… Παρκάρει ο καθένας όπου θέλει!
Οι παρακάτω φώτο για του λόγου το αληθές

Ευχαριστώ
Α.Αμπελακιώτης

1 σχόλιο

  • Ο/Η ΜΑΛΒΙΝΑ λέει:

    ΚΕ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΤΗ ,ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΤΕ ΤΑ ΑΙΤΗΜΑΤΑ ΣΑΣ ΜΕ ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΑΡΟΔΙΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΘΕΣΤΕ ΤΟ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΣΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΖΩΗΣ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΤΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ:
    ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΚΑΙ ΛΗΨΗ ΑΠΟΦΑΣΗΣ ……..ΚΑΙ ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΣΑΣ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ….ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΙ ΝΑ ΛΑΒΟΥΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΕΝΤΟΣ ΔΙΜΗΝΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΥΠΟΒΟΛΗ ΤΟΥ ΑΙΤΗΜΑΤΟΣ ΣΑΣ
    ΣΤΕΙΛΤΕ ΣΤΑ ΘΕΣΜΙΚΑ ΟΡΓΑΝΑ ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΣΑΣ(ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΙΟΤΗΤΑΣ ΖΩΗΣ) ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΙ ΕΚ ΤΟΥ ΝΟΜΙΚΟΥ ΠΛΑΙΣΙΟΥ ΤΟΥ 3852/2010, ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΤΟΣΤΡΩΣΗ , ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΑ, ΣΗΜΑΝΣΗ ΚΛΠ
    ΑΝΑΡΤΗΣΤΕ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟΥ ΕΔΩ ΣΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ ΤΟΥ…
    ΛΕΦΤΑ ΕΧΟΥΝ ΤΟΣΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΣΟΥΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΣΤΟ ΔΙΑΥΓΕΙΑ , ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ , ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΤΗ ΠΟΛΗ ΜΑΣ;;

Προσθέστε το σχόλιό σας Εάν θέλετε να καταχωρίσετε νέο αίτημα πατήστε εδώ

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

FEEDBACK