< Όλα τα θέματα

Οι χώροι και το πεζοδρόμιο γύρω από τους κάδους δεν είναι χωματερές!! – Ν.2

Πάλι σήμερα Τετάρτη 29 Μαρτίου 2017, Σινασσού και Δωδεκανήσου, πάλι κλαδέματα που καταλαμβάνουν όλο το χώρο και το πεζοδρόμιο για να επιβεβαιωθεί και το προηγούμενο σχετικό αίτημα, όσο δεν ενδιαφέρεται η αρμόδια υπηρεσία να τηρήσει το κανονισμό καθαριότητας (και η δημοτική αρχή), αυτή θα είναι η πόλη μας!
Το πεζοδρόμιο, βέβαια μόνο τους πεζούς δεν εξυπηρετεί!

Προσθέστε το σχόλιό σας Εάν θέλετε να καταχωρίσετε νέο αίτημα πατήστε εδώ

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

FEEDBACK