< Όλα τα θέματα

Οδοκαθαριστης

Στην οδό Παύλου Μελά δεν έχει περάσει οδοκαθαριστής ποτέ (για να είμαι ειλικρινής από τις 25/3) και το δρόμο τον καθαρίζουμε μόνοι μας.

Επίσης οι νεραντζιές είναι ακλάδευτες (τουλάχιστον αυτές μπροστά από την οικία μου). Να σημειωθεί πως εγώ απαγορεύεται να επέμβω στις νεραντζιές.

Προσθέστε το σχόλιό σας Εάν θέλετε να καταχωρίσετε νέο αίτημα πατήστε εδώ

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

FEEDBACK