< Όλα τα θέματα

Ογκώδη επικίνδυνα αντικείμενα

Εδώ και 10 μέρες περίπου δίπλα στους κάδους του πεζόδρομου του Δάσους Χαιδαρίου στη διασταύρωση των οδών Ηρώων Πολυτεχνείου & Σουκατζίδη υπάρχουν ογκώδη αντικείμενα: Ξύλινα κουφώματα με και πλακάκια. Τα τζάμια απο τα κουφώματα όπως φαίνεται έχουν σπάσει καθώς και τα πλακάκια με αποτέλεσμα να είναι ιδιαίτερα επικίνδυνο για την ασφάλεια όλων.

Έχουμε καλέσει την καθαριότητα αλλά ακόμη δεν έχουν μαζευτεί. Επίσης, οι υπάλληλοι ενδεχομένως θα το έχουν αναφέρει αλλά γιατί δεν έχουν μαζευτεί ακόμη. Είναι επικίνδυνο.

Προσθέστε το σχόλιό σας Εάν θέλετε να καταχωρίσετε νέο αίτημα πατήστε εδώ

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

FEEDBACK