< Όλα τα θέματα

Κολώνα της ΔΕΗ στην οδό Θερμοπυλών.

Όλες οι κολώνες της ΔΕΗ κατα μήκος της Θερμοπυλών έχουν λαμπες εκτος της κολώνας στην Θερμοπυλών 59. Παρακαλω αντικαταστηστε την λαμπα αμεσα.

Προσθέστε το σχόλιό σας Εάν θέλετε να καταχωρίσετε νέο αίτημα πατήστε εδώ

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

FEEDBACK