< Όλα τα θέματα

Κλοπή σχαρών ομβρίων

Είναι συχνό φαινόμενο, σε εκέινο το σημείο να κλέβουν τις σχάρες ομβρίων (βρίσκονται κατά μήκος του οδοστρώματος στην συμβολή των οδων Δωδεκανήσου και Ηλία Βενέζη), με αποτέλεσμα να υπάρχει κύνδυνος ατυχήματος για τα παιδιά του 7ου Δημοτικόυ που βρίσκετε δίπλα, όπως και για τα οχήματα που διέρχονται απο το σημείο αυτό….
Η δημοτική αρχή με το να βάζει πασάλους και πλαστικό πλέγμα νομίζει πως δεν υπάρχει κύνδυνος ατυχήματος….
Απο τις φωτογραφίες που θα σας παραθέσω θα δείτε το πρόβλημα όπως και τον βαθμό επικυνδυνότητας για ατύχημα….
Πάντος τα κομματικά πανό η δημοτική αρχή τα διατηρεί σε εξαιρετική κατάσταση……

FEEDBACK