< Όλα τα θέματα

ΚΑΤΑΛΕΙΨΗ ΤΩΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΩΝ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΩΝ ΕΠΙ ΤΗΣ Λ.ΚΑΒΑΛΑΣ..

ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΕΠΙ ΤΗΣ Λ.ΑΘΗΝΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΗΨΗ ΤΩΝ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΩΝ…ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟ ΡΕΥΜΑ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΠΡΟΣ ΔΑΣΟΣ….ΑΠΟ S.M.ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ..ΕΩΣ ΣΤΡΟΦΗ Γ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ….ΘΑ ΣΤΑΘΩ ΟΜΩΣ ΣΤΟ ΠΙΟ ΕΞΩΡΓΙΣΤΙΚΟ…ΟΛΟ ΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ ΤΟΥ ΣΚΛΑΒΕΝΗΤΗ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΠΑΡΚΙΝ ΤΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ ΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ ΤΟ ΔΙΑΣΧΙΖΟΥΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΚΑΡΟΥΝ…ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΑΥΤΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΑΣΗ ΛΕΟΦΟΡΕΙΟΥ..ΚΑΤΑΙΒΕΝΩΝΤΑΣ ΛΟΙΠΟΝ ΑΠΟ ΤΟ ΛΕΟΦΟΡΕΙΟ ΕΝΩ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΠΑΤΑΣ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ ΞΑΦΝΙΚΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΥΠΟΤΙΘΕΜΕΝΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ…ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΑΦΗΡΗΜΕΝΟΣ ΤΗΝ ΕΒΑΨΕΣ..Η ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΘΑ ΣΕ ΠΑΤΗΣΕΙ Η Ο ΟΔΗΓΟΣ ΘΑ ΣΕ ΒΡΙΣΕΙ!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΔΗΜΟΣ???ΓΙΑΥΤΗ ΤΗ ΕΜΦΑΝΗ ΠΑΡΑΝΟΜΙΑ ???ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΥΘΥΝΕΤΑΙ Ο ΔΗΜΟΣ..ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΜΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΘΩ…ΠΡΟΤΟΥ ΣΥΜΒΕΙ ΑΤΥΧΗΜΑ!!!ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΑΔΕΙΑ ΓΙ’ Α ΥΤΟ ΤΟ ΧΑΛΙ!!!!

Προσθέστε το σχόλιό σας Εάν θέλετε να καταχωρίσετε νέο αίτημα πατήστε εδώ

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

FEEDBACK