< Όλα τα θέματα

Καμμένη λάμπα

Στην οδό Τήνου 6 έχει καεί η λάμπα της κολώνας εδώ & αρκετό καιρό.

Προσθέστε το σχόλιό σας Εάν θέλετε να καταχωρίσετε νέο αίτημα πατήστε εδώ

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

FEEDBACK