< Όλα τα θέματα

Κακό οδόστρωμα στον Σκαραμαγκα

Καλημερα σας και θερμά συγχαρητήρια για το πρωτοπόρο αυτο πρότζεκτ.
Η οδός Ηφαίστου στον Σκαραμαγκα ειναι σε άθλια κατάσταση. Το οδόστρωμα ειναι άθλιο γεμάτο τεράστιες λακούβες ιδιαίτερα στην γωνία Παλάσκα και Ηφαίστου σε τέτοιο σημείο που τα ΙΧ δεν μπορούν εύκολα να περάσουν και έτσι και οι επιχειρήσεις μας δεν μπορούν να δεχθουν πελατεία.
Έχω το ξενοδοχείο Ερση και δυστυχώς αυτο το προβλημα του δρόμου μας εχει κόψει τελείως την δουλεια.
Σας ευχαριστώ πολυ
Μετά τιμής
ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΞΕΝΟΔΟΧΟΣ)

Προσθέστε το σχόλιό σας Εάν θέλετε να καταχωρίσετε νέο αίτημα πατήστε εδώ

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

FEEDBACK