< Όλα τα θέματα

Καθαροί κάδοι και ο χώρος γύρω από αυτούς..

Δεν αρκεί να αδειάζετε τους κάδους, πρέπει και να μένουν κλειστοί και να καθαρίζεται ο χώρος γύρω τους.
Μήπως πρέπει να αλλάξετε και τους συγκεκριμένους, που βλέπετε στη φωτογραφία, στη διασταύρωση των οδών Πλαστήρα και Αγ. Στρατοπέδου, δίπλα στο ΚΕΠ..;

Προσθέστε το σχόλιό σας Εάν θέλετε να καταχωρίσετε νέο αίτημα πατήστε εδώ

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

FEEDBACK