< Όλα τα θέματα

Κάδος Σκουπιδιών

Ο κάδος είναι σπασμένος και δεν έχει καπάκι με αποτέλεσμα να «τρέχουν » τα σκουπίδια δεξιά και αριστερά.

Προσθέστε το σχόλιό σας Εάν θέλετε να καταχωρίσετε νέο αίτημα πατήστε εδώ

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

FEEDBACK