< Όλα τα θέματα

Κάδος γεμάτος σκουπίδια

Στην 25ης Μαρτίου 48, έχει κάδο που επιβαρύνεται με απορρίμματα, αυτή τη στιγμή είναι γεμάτος. Όπως βλέπετε είναι με ανοιχτό το καπάκι και τα σκουπίδια ξεχειλίζουν μέχρι έξω. Μέχρι το τέλος του δρόμου δεν έχει άλλο κάδο και το λέμε στον Δήμο εδώ και 2 χρόνια, με κανένα αποτέλεσμα δυστυχώς. Είναι σοβαρό θέμα υγείας.

Προσθέστε το σχόλιό σας Εάν θέλετε να καταχωρίσετε νέο αίτημα πατήστε εδώ

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

FEEDBACK