< Όλα τα θέματα

Η καθαριότητα στην πόλη μας είναι σε αθλία κατάσταση!!

Έξω από το super market lidl επί της Λεωφόρου Αθηνών εχθές το απόγευμα η καθαριότητα σε αυτήν την κατάσταση που βλέπετε!!
Τα σχόλια δικά σας!!
Ο δήμος μας δυστυχώς δεν μεριμνά για την καθαριότητα στις γειτονίες της πόλης μας που τα σκουπίδια ξεχειλίζουν όχι μόνο στους κάδους άλλα και στους δρόμους!!!
Επιτελούς το πρόβλημα αυτό πρέπει να λυθεί διότι έχει ξεφύγει από κάθε όριο.
Και αυτό διότι ο Δήμος προσλαμβάνει εργάτες για την καθαριότητα και τους βάζει να εργάζονται στα γραφεία!!

Προσθέστε το σχόλιό σας Εάν θέλετε να καταχωρίσετε νέο αίτημα πατήστε εδώ

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

FEEDBACK