< Όλα τα θέματα

ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΣ – ΟΔΟΣ ΠΑΡΝΩΝΟΣ

Η λάμπα της κολόνας που βρίσκεται στα σκαλοπάτια της οδού Πάρνωνος, στον αριθμό 14, εδώ και μερικές νύχτες δεν ανάβει. Στον πεζόδρομο αυτό δεν υπάρχει άλλη κολόνα κοντά, με αποτέλεσμα να επικρατεί σκοτάδι, ενώ υπάρχει μεγάλος κίνδυνος πρόκλησης ατυχήματος, καθώς επίσης τον τελευταίο καιρό έχει σημειωθεί και εισβολή κλεφτών σε σπίτια. Αιτώ την επίλυση του προβλήματος αυτού.

Προσθέστε το σχόλιό σας Εάν θέλετε να καταχωρίσετε νέο αίτημα πατήστε εδώ

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

FEEDBACK