< Όλα τα θέματα

Εστία παραβατικότητας

Οδός Δαβάκη ακριβώς δίπλα από το πάρκο. Το μισοδιαλυμένο πλέον κτήριο που υπήρξε κάποτε νυχτερινό μαγαζί διασκέδασης (μπαρ) έχει αφεθεί στη μοίρα του.

Και όλα θα ήταν καλά αν τα βράδια μέσα δεν σύχναζαν διάφορα σκοτεινά και με ύποπτα κίνητρα πρόσωπα.

 

Ουκ ολίγες φορές 2-3 άτομα που παραπέμπουν σε χρήστες ναρκωτικών ουσιών έχουν θεαθεί να μπαινοβγαίνουν το βράδυ από το χώρο του κτηρίου. Ο δήμος πρέπει να έρθει σε συνεννόηση άμεσα με το αστυνομικό τμήμα της περιοχής και να σφραγίσουν με κάποιο τρόπο το οίκημα. Υπάρχει αρκετά μεγάλο κίνδυνος.

Προσθέστε το σχόλιό σας Εάν θέλετε να καταχωρίσετε νέο αίτημα πατήστε εδώ

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

FEEDBACK