< Όλα τα θέματα

Εστία μόλυνσης μια πολιτεία με ποντίκια δίπλα από το 6ο δημοτικό σχολείο στην Μπουμπουλίνας στο Δάσος.

Αυτή η πολιτεία με ποντίκια είναι δίπλα από το 6ο δημοτικό σχολείο στην Μπουμπουλίνας στο Δάσος! ακριβώς στον ίδιο χώρο που φιλοξενούνται σκυλιά δίπλα από τό σχολείο. Μένουμε δίπλα και περπατώντας ένα απόγευμα, πάθαμε σοκ βλέποντας εκατοντάδες ποντίκια εκεί που ταιζουν τα ζώα δίπλα από το σχολείο! Αυτά τα ποντίκια τρώνε και πεινούν νερό από τα ζώα και μέσα από αυτά μεταδίδονται πολλές ασθένειες και κινδυνεύουν τα παιδιά και οι όλοι μας!
Παρακαλώ κάντε κάτι άμεσα να καθαρίσει το μέρος απο τα ποντίκια.

Προσθέστε το σχόλιό σας Εάν θέλετε να καταχωρίσετε νέο αίτημα πατήστε εδώ

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

FEEDBACK