< Όλα τα θέματα

ΕΠΙΚΥΝΔΥΝΟΣ ΔΡΟΜΟΣ

ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΣΤΡΑΦΕΙ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΣΤΗΝ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΛΥΜΜΗΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΜΑΖΕΥΤΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΑ ΚΑΤΕΣΤΡΑΜΕΝΑ .

Προσθέστε το σχόλιό σας Εάν θέλετε να καταχωρίσετε νέο αίτημα πατήστε εδώ

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

FEEDBACK