< Όλα τα θέματα

Επικινδυνη στροφη

Έχει καταστραφεί η περίφραξη στο εργοτάξιο –στη γωνία Αγ. Στρατοπέδου και Ρόδου , τοποθετήθηκαν πρόσφατα και οι κάδοι στη γωνία δίπλα στο πυροσβεστικό κρουνό, είναι και τα μπάζα , πεζοδρόμιο δεν υπάρχει, ο δρόμος είναι κεντρικός, στρίβουν για να κατευθυνθούν δεξιά στη Δωδεκανήσου η αριστερά προς την Στρ. Καραισκάκη..και απέναντι πάλι στη Ρόδου αυτή η βρώμα και η δυσωδία από το γωνιακο σπίτι που τόσες φορές έχει έρθει ο δήμος και η αστυνομία και τίποτε δεν έχει γίνει, έχουν έπιπλα έξω από το σπίτι και τροφές σκορπισμένες στο πεζοδρόμιο –γλιστρά ο κόσμος συνεχώς.
Μπροστά από το φούρνο στη γωνία Σκύρου και Αγ. Στρατοπέδου ήταν οι κάδοι αλλά μετακινήθηκαν προς τη Ρόδου, καλώς έφυγαν από τη γωνία γιατί δυσκόλευαν τους οδηγούς που δεν είχαμε ορατότητα από τη Σκύρου –καντε το και στις άλλες γωνίες από τη μεριά που πρέπει να ελέγξει ο οδηγός ιδίως στα στενά η Αγωνιστών τουλάχιστον είναι φαρδύς δρόμος, οι κάδοι γιατί δεν τοποθετήθηκαν στη Σκύρου στο πλάι του φούρνου , είναι υποχρεωμένα τα ΚΥΕ να έχουν κάδους γιατί ο όγκος των σκουπιδιών είναι από αυτά και όχι από τα σπίτια, έτσι μας λένε στο δήμο Aθήνας που έχω το ίδιο κατάστημα , άλλοι νόμοι είναι στο Χαϊδάρι;
Ο φούρνος έχει πινακίδα πάνω στο πεζοδρόμιο αυτό δεν απαγορεύεται; και το κλιματιστικό στο πάτωμα στο πεζοδρόμιο και τα πακτωμένα στο έδαφος τραπέζια ;

Προσθέστε το σχόλιό σας Εάν θέλετε να καταχωρίσετε νέο αίτημα πατήστε εδώ

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

FEEDBACK