< Όλα τα θέματα

Επικίνδυνη λακκούβα καταμεσής του δρόμου στην οδό Πύλου.

Ερχόμενος από λεωφόρο Αθηνών στρίβοντας στην οδό Πύλου (Είσοδος Α’ για δάσος), μια τεράστια λακκούβα από καθίζηση του οδοστρώματος κατά πασά πιθανότητα από δίκτυο αποχέτευσης (σπάσιμο σωλήνας λυμάτων).
Έχουν καλύψει με παλέτες την τρύπα εδώ και 4 περίπου μήνες με αποτέλεσμα να υπάρχει κίνδυνος για πεζούς και αυτοκίνητα κυρίως τις βραδυνές ώρες, επανειλημμένα έχουμε αναφέρει το πρόβλημα αλλά εδώ και 4 μήνες δεν έχει γίνει τίποτα.
Παραθέτω φωτογραφίες από το σημείο.

Προσθέστε το σχόλιό σας Εάν θέλετε να καταχωρίσετε νέο αίτημα πατήστε εδώ

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

FEEDBACK