< Όλα τα θέματα

Ελλειπής φωτισμός στο Δάσος

Η κολώνα απέναντι απο το σπίτι μου δεν έχει λάμπα. Μένω Αθανασίου Διάκου 15 στο Δάσος. Ο φωτισμός είναι ελλειπής και μας έκλεψαν το αυτοκίνητο. Τώρα ανάβουμε το εξωτερικό φως της εισόδου. Να πούμε και στους γείτονες να το κάνουν ή να ανάψουμε για Πάσχα ΤΑ ΧΤΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΑ ΛΑΜΠΑΚΙΑ!!! και να κουβαλήσουμε και τα κανάλια για show!!! Μας δίνει δύναμη να γελαμε με τα χάλια μας… Μήπως υπάρχει περίπτωση να επισκευαστεί;

Προσθέστε το σχόλιό σας Εάν θέλετε να καταχωρίσετε νέο αίτημα πατήστε εδώ

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

FEEDBACK