< Όλα τα θέματα

Ελειπής οδική σήμανση στην διασταύρωση οδών Πόντου – Πλαστήρα.

Υπάρχει πρόβλημα στην οδική σήμανση στην οδο Πόντου στην διασταύρωση με την Ν.Πλαστήρα με αποτέλεσμα να έχουμε συνεχώς ατυχήματα απο οδηγούς που διασχίζουν την οδό Πόντου, και αυτό γιατί στην Οδό Πόντου υπάρχει σήμα stop και είναι φθαρμένο από τα χρόνια, έτσι οδηγοί το παραβιάζουν και έχουμε κάθε εβδομάδα 2-3 ατυχήματα που μπορεί να κοστίσουν και την ζωή συμπολιτών μας…
Παρακαλούμε για την άμεση λύση του προβλήματος αυτού. (Φωτογραφία 2-3 είναι απο χθεσινό ατύχημα.).

Προσθέστε το σχόλιό σας Εάν θέλετε να καταχωρίσετε νέο αίτημα πατήστε εδώ

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

FEEDBACK