< Όλα τα θέματα

Εγκαταλειμμένο αυτοκίνητο επί της Ηρώων Πολυτεχνείου στο Δάσος Χαϊδαρίου.

Παρακαλώ για την άμεση απομάκρυνση εγκαταλειμμένου αυτοκίνητου που φαίνεται στις φωτογραφίες που επισυνάπτω, το οποίο βρίσκεται επί της οδού Ηρώων Πολυτεχνείου στο Δάσος Χαϊδαρίου, μεταξύ της Γ. Παπανδρέου και Σωκράτους και είναι παρατημένο για μήνες στο σημείο αυτό, χωρίς πινακίδες και έχει υποστεί βανδαλισμούς , ενώ είναι εστία μόλυνσης αφού από τα ανοιχτά παράθυρα του έχει μετατραπεί σε κάδο σκουπιδιών. Επιπλέον καταλαμβάνει και μια θέση πάρκινγκ που είναι αναγκαία για την περιοχή. Είναι μια αισχρή εικόνα εδώ και τόσους μήνες σε ένα τόσο πολυσύχναστο σημείο (πολύ κοντά στην πλατεία και στο 1ο Δημοτικό σχολείο) και κανείς δεν ενδιαφέρεται για την απομάκρυνσή του.

Προσθέστε το σχόλιό σας Εάν θέλετε να καταχωρίσετε νέο αίτημα πατήστε εδώ

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

FEEDBACK