< Όλα τα θέματα

Εγκαταλελειμμένο όχημα Δωδεκανήσου -μερικά μέτρα απο το σπίτι του Δημάρχου.

Παρακαλώ για την άμεση απομάκρυνση εγκαταλειμμένου αυτοκινήτου που φαίνεται στη φωτογραφία που επισυνάπτω, το οποίο βρίσκεται επί της ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ και είναι παρατημένο για ΧΡONΙΑ στο σημείο αυτό. Επιπλέον καταλαμβάνει και μια θέση στάθμευσης , είναι εστία ρύπανσης (στο κανονισμό καθαριότητας προβλέπεται η απομάκρυνσή των εγκαταλελειμμένων) σε ιδιαίτερα στενό σημείο (προς διασταύρωση Π. Μελά και Δωδεκανήσου ) πολύ κοντά στο σούπερ μάρκετ ‘Γαλαξιας’ και  φροντιστήρια και ΕΛΤΑ πιο πέρα. Εξαιρετικά κεντρικό σημείο και  κανείς δεν ενδιαφέρεται για την απομάκρυνσή του.

Προσθέστε το σχόλιό σας Εάν θέλετε να καταχωρίσετε νέο αίτημα πατήστε εδώ

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

FEEDBACK