< Όλα τα θέματα

Εγκαταλελειμμένο κτίριο επί της οδού Ηλία Βενέζη.

Επί της οδού Ηλία Βενέζη υπάρχει μία εγκαταλελειμμένη οικοδομή (γιαπί) η οποία ανεγέρθει προ 40ετίας. Έκτοτε έχει παραμείνει έτσι χωρίς καμμία περαιτέρω διεργασία. Το κτίριο αποτελει πρόβλημα για τους κατοίκους της γειτονιάς για διάφορους λόγους. Εκτός της συγκέντρωσης σκουπιδιών στην είσοδο του το βασικό πρόβλημα είναι ότι διάφορα άτομα ανεβαίνουν στην οικοδομή και πηδώντας από κει στην πολυκατοικία μας (τα «μπαλκόνια » γειτνιάζουν ) έχουν ήδη ληστέψει δύο φορές εμάς και δύο τους γείτονες μας.

Προσθέστε το σχόλιό σας Εάν θέλετε να καταχωρίσετε νέο αίτημα πατήστε εδώ

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

FEEDBACK